Ogłoszenia  30.08.2015 – XXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest okazją do Modlitwy Dziękczynnej za tegoroczne żniwa w naszej Parafii. Uroczysta Msza Święta Dożynkowa rozpocznie się w naszym kościele o godz. 11. Za tydzień 6.09 odbędą się Ogólnopolskie Dożynki w Częstochowie a za dwa tygodnie 13.09 odbędą się Diecezjalne Dożynki w Krasnobrodzie.

2. Kończą się wakacje. Dzieci i młodzież już w najbliższy wtorek rozpoczną Nowy Rok Szkolny. Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Złojcu zaprasza dzieci na godz. 9. Uczniowie  Szkoły Podstawowej w Nieliszu będą dowiezieni wraz z wychowawcami na Mszę Świętą na rozpoczęcie Nowego Roku do kościoła w Nieliszu na godz. 9, a później odwiezieni do szkoły na godz. 10.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz. 18.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 18.

5. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych będą Adoracje Najświętszego Sakramentu. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych.

6. Zapowiedzi przedślubne – drugie:

Paweł Kitka  – kawaler z Niedzielisk Parafia Wielącza z Joanną Daniłowicz  – panną z Wólki Złojeckiej.

Marcin Polski – kawaler z Wólki Czernieckiej Parafia Czernięcin Archidiecezja Lubelska z Katarzyną Czata – panną ze Złojca.

pierwsza: Paweł Albingier – kawaler z Zarudzia z Niną Soboń – panną z Piotrowa parafia Waśniów diec. Sandomierska.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8.  Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom ze Złojca I, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca I.

9. Dyrekcja Niepublicznego Przedszkola w Krzaku informuje, że trwają zapisy na rok 2015/2016 dzieci urodzonych w latach: 2010, 2011, 2012. Przedszkole jest czynne codziennie w godz: 6.30 – 16.30. Przedszkole realizuje program rocznego przygotowania do szkoły w grupie zerówkowej  dla dzieci urodzonych w roku 2010.