Ogłoszenia  16.08.2015 – XX Niedziela Zwykła

1. Jutro – 17.08 Odpust ku czci św. Jacka w Płoskiem.

2. W najbliższą sobotę – 22.08 odpust ku czci Niepokalanego Serca Matki Bożej w  Łaziskach.

3. Dożynki Gminne odbędą się w najbliższą  niedzielę – 23.08 w Średniem Dużem  koło nowej Remizy Strażackiej. Korowód Dożynkowy ustawi się o godz. 12, a Msza Święta Dziękczynna rozpocznie się o godz. 13.

4. W naszym kościele Parafialne Dożynki będą w niedzielę – 30.08 o godz. 11. Zapraszam delegacje z wieńcami dożynkowymi i z chlebami ze wszystkich sołectw należących do naszej parafii.

5. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawiać się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi jak wiele zależy od naszej osobistej postawy. Dla naszych Rolników jest to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo w pracy i deszcz.

6. Trwają wakacje. Należy postarać się by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

7. Zapowiedź przedślubna druga:

Dawid Skurka – kawaler z Adamowa Diecezja Siedlecka z Sylwią Kusy – panną ze Złojca.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9.  Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom ze Złojca I, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca I.