Ogłoszenia  2.08.2015 – XVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. W najbliższy czwartek – 6.08 będziemy przeżywali Święto Przemienienia Pańskiego. Msza Święta o godz. 9, po Mszy Świętej poświęcenie kopru i gorczycy.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.

4. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawiać się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi jak wiele zależy od naszej osobistej postawy. Dla naszych Rolników jest to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo w pracy i dobrą pogodę.

5. W najbliższą niedzielę – 9.08 na cmentarzu w Nieliszu będzie Msza Święta za Zmarłych o godz. 12.

6. 15.08 w Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Święto Matki Bożej Zielnej na naszym cmentarzu będziemy się modlili o Nagrodę Nieba dla Zmarłych tam spoczywających. Procesja Różańcowa wyruszy z naszego kościoła po pierwszej Mszy Świętej ok. godz. 10. Zapraszam na wspólną modlitwę Naszych Parafian i Gości.

7. Trwają wakacje. Należy postarać się by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

8. Zapowiedzi przedślubne

druga: Damian Klus – kawaler z Krzaka z Irminą Fronc – panną ze Złojca.

pierwsze: Kamil Kawala – kawaler ze Złojca  z Katarzyną Malugą  – panną z Ujazdowa – Parafia Staw Noakowski, Krzysztof Sulima  – kawaler z Żulina, Archidiecezja Lubelska  z Eweliną Siemko – panną ze Złojca

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

10. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Wólki  Nieliskiej.