Ogłoszenia  25.01.2015 – III Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzimy Dzień Chorych na Trąd.

2. Dzisiaj po Sumie będzie Opłatek dla Rady Parafialnej.

3. Najbliższa Niedziela to I Niedziela  Miesiąca. Po Sumie będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu i Spotkanie Kółek Różańcowych.

4. Szczęśliwie zakończyłem tegoroczną Wizytę Kolędową w mieszkaniach naszych Parafian. Serdecznie dziękuję za gościnne przyjmowanie mnie we wszystkich domach. Dziękuję za podwożenie, za posiłki i  ciekawe rozmowy. Dziękuję także za złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii  i  za kolędowe ofiary dla księdza.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnich tygodniach serdecznie dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie. Dziękuję za kupno dywanu przed ołtarz zamiast kwiatów, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwszą grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.