Ogłoszenia  12.07.2015 – XV Niedziela Zwykła

1. W najbliższy czwartek  (16.07) w liturgii będziemy wspominali NMP z Góry Karmel. W Sanktuarium Maryjnym w Tomaszowie Lubelskim odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin.

2. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających na terenie naszej Parafii w okresie wakacyjnym serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

3. Trwają zbiory tytoniu i zbliżają się żniwa. Zachęcam do modlitwy o dobrą pogodę i Boże Błogosławieństwo w pracach.

4. Zapowiedź przedślubna – pierwsza i ostatnia za dyspensą:

Andrzej Brut  – stanu wolnego z Zarudzia  z Magdaleną Czerw – stanu wolnego z Zarudzia.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. W ostatnim tygodniu na naszym cmentarzu grzebalnym rozpoczęto układanie kostki brukowej na alejkach. Zakupiono potrzebnych materiałów: kostki brukowej, krawężników i cementu za 10 000 zł. W najbliższym tygodniu prace będą dalej prowadzone aż do wyczerpania  pieniędzy uzbieranych na ten cel.

7. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Rodzinom z Wólki Nieliskiej  – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Wólki Nieliskiej.