Ogłoszenia  14.06.2015 – XI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Dzisiaj Poświęcenie pól w Złojcu cz. I. Początek Procesji Błagalnej o godz. 16, a za tydzień – 21.06 będzie Poświecenie Pól w Złojcu II. Początek Procesji Błagalnej także o godz. 16.

3. Dzisiaj  będzie  obchodzona  Uroczystość  Odpustowa ku czci Świętego Antoniego w Udryczach i ku czci Najświętszego Serca Jezusowego w Klemensowie.

4. W najbliższą sobotę – 20.06 w naszym kościele odbędzie się spotkanie Młodzieży z Dekanatu Sitaniec w ramach przygotowania do przyszłorocznych Światowych Dni Młodzieży. Zapraszam naszą młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów. Początek godz. 19.

5. Zapowiedź przedślubna – druga: Łukasz Świstowski – kawaler z Wólki  Złojeckiej z Sylwią Sienkiewicz  – panną z Chomęcisk Dużych.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Paniom i Panom z Krzaka  – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwszą grupę  Rodzin z Wólki Nieliskiej.