Ogłoszenia  17.05.2015 –  Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego

1. Dzisiaj po sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię Loretańską do NMP.

2. W najbliższą niedzielę 24.05 dzieci z kl. III z naszej Parafii przystąpią do I Komunii Świętej o godz. 11

3. W najbliższą niedzielę 24.05 przeżywać będziemy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

4. Dzieci, Młodzież i Starszych serdecznie zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Majowe połączone ze Mszą Świętą w dni powszednie na godz. 18, a w niedziele i święta po Sumie. Zachęcam do śpiewania „Majówek” pod krzyżami i figurami w poszczególnych wioskach.

5. Dla dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Świętej w najbliższym tygodniu będą spotkania w naszym kościele w: poniedziałek, środę i piątek o godz. 17. Spowiedź dla dzieci i rodziców w sobotę od godz. 10.

6. Zgodnie z polską tradycja w maju i w czerwcu modlimy się o szczęśliwe zbiory i Błogosławieństwo Boże w pracach polowych, uczestnicząc w Nabożeństwach Poświęcenia Pól. Dzisiaj – 17.05 odbędzie się Poświęcenie Pól w Wólce Złojeckiej – początek o godz. 16 od strony Polesia. Proszę przyjechać po Krzyż, Sztandary i Obraz. Msza Święta Polowa będzie sprawowana przy Kapliczce koło Państwa Kiszczaków i zakończenie Procesji Błagalnej. Następne Poświęcenie pól będzie 4.06 (Boże Ciało) w Krzaku.

7. Zapowiedzi przedślubne:

Druga: Patryk Soboń – kawaler z Wólki Złojeckiej z Moniką Kujawa – panną z Łowicza.

Pierwsza: Łukasz Rusztyn – kawaler z Krzaka z Weroniką Wronisz – panną z Rokitna, Archidiecezja Lubelska.

8. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9. W ostatnią niedzielę na potrzeby ofiar trzęsienia ziemi w Nepalu zebrano przed naszym kościołem 500 zł. Bóg zapłać.

10. W ostatnim tygodniu Panowie z Rady Parafialnej w czynie społecznym ustawili i podłączyli do prądu trzy ledowe lampy na betonowych słupach o wysokości 4 metrów. Za materiały zapłaciłem 2 300 zł. Bóg zapłać.

11. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuje Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie i udekorowanie naszego kościoła i placu przed kościołem bardzo proszę Rodziców Dzieci I Komunijnych.