Ogłoszenia  10.05.2015 –  VI Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego. Przed kościołem do puszki będą zbierane ofiary na potrzeby poszkodowanych przez trzęsienie ziemi w Nepalu.

2. Najbliższa środa – 13.05 to Uroczystość Matki Bożej Fatimskiej. Odpust w kaplicy w Bortatyczach o godz. 12.

3. Dzieci, Młodzież i Starszych serdecznie zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Majowe połączone ze Mszą Świętą w dni powszednie na godz. 18, a w niedziele i święta po Sumie. Zachęcam do śpiewania „Majówek” pod krzyżami i figurami w poszczególnych wioskach.

4. Dla dzieci z kl. III przygotowujących się do I Komunii Świętej w najbliższym tygodniu będą spotkania w naszym kościele w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.

5. Zgodnie z polską tradycja w maju i w czerwcu modlimy się o szczęśliwe zbiory i Błogosławieństwo Boże w pracach polowych, uczestnicząc w Nabożeństwach Poświęcenia Pól. Dzisiaj Poświęcenie pól w Zarudziu, początek o godz. 16  przy figurze Państwa Jakubczaków i Msza Święta przy Kapliczce koło boiska sportowego, a w najbliższą niedzielę - 17.05 Poświęcenie Pól w Wólce Złojeckiej  – początek od Polesia o godz. 16 i Msza Święta koło Państwa Kiszczaków.

6. Najbliższa niedziela to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła w ostatnią sobotę serdecznie dziękuje Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Krzaka.

9. Zapowiedzi przedślubne:

Druga: Mirosław Piłat – kawaler z Zarudzia z Pauliną Sagan – panna z Szopinka, Parafia Miłosierdzia Bożego w Zamościu.

Pierwsza: Patryk Soboń – kawaler z Wólki Złojeckiej z Moniką Kujawa – panną z Łowicza.