Ogłoszenia  26.04.2015 –  IV Niedziela Wielkanocna

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę  Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Przed naszym kościołem wolontariusze Światowych Dni Młodzieży rozdają specjalne ulotki i do puszek zbierają ofiary na fundusz „Bilet dla Brata”.

2. Dzisiaj po sumie będzie zebranie Rady Parafialnej.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18. Zachęcam dzieci i starszych do praktykowania I Piątków miesiąca.

4. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Matki Bożej Królowej Polski o godz. 18. Zapraszam Czcicieli Matki Bożej.

5. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca. Na sumę zapraszam Panie należące do Kółek Różańcowych. Odpust ku czci Matki Bożej Królowej Polski w Kalinówce.

6. Dzieci, Młodzież i Starszych serdecznie zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Majowe połączone ze Mszą Świętą w dni powszednie na godz. 18, a w niedziele i święta po Sumie. Zachęcam do śpiewania „Majówek” pod krzyżami i figurami w poszczególnych wioskach.

7. Diecezjalny Komitet Światowych Dni Młodzieży w 2016 roku zwraca się z prośba do rodzin także z naszej parafii o okazanie gościnności i przyjęcie do swoich domów, na czas pobytu w naszej diecezji młodzieży z sąsiednich krajów w dniach 20-25.07.2016 roku. Zainteresowane rodziny zapraszam do zakrystii do końca kwietnia br.

8. Zapowiedz przedślubna pierwsza Kamil Powroźnik – kawaler z Lublina z Agnieszką Łapa – panną z Wólki Nieliskiej.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

10. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Krzaka.