Ogłoszenia  11.01.2015 – Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 12.01    Krzak – cz. II – od PP. Klusów do kapliczki przy torach kolejowych.

Wtorek – 13.01    Krzak – cz. III    domy przy torach od PP. Mąków, domy przy gazowni od P. Rozbiewskiej, domy przed szkołą, Dom Nauczyciela i domy przy szosie do Starego Zamościa.

Środa – 14.01 –  Krzak – cz. IV  – od strony Nielisza i Wólka Nieliska do PP. Jeziorkowskich.

Czwartek – 15.01 –  Wólka Nieliska –  cz. II  od strony Stacji Kolejowej do PP. Mazurków Krystyny i Zbigniewa.

Piątek – 16.01 – Wólka Nieliska – cz. III  od P. Mazurków Jerzego i Laury do P. Mazurków Leszka i Barbary czyli od strony Ruskich Piask do środka wioski.

Sobota – 17.01 – Złojec cz. I  „Kątek” od P. Soboniów do P. Koczot Czesławy.

Proszę o przyjazd samochodów przed plebanię na godz. 9.15.

2. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

3. Za Sprzątanie naszego kościoła dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne rodziny z Kol. Zarudzie.