Ogłoszenia  4.01.2015 – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Najbliższy  wtorek  6.01 – to Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę o godz. 9 i 11, a po Mszach Świętych będą poświęcane kreda i kadzidło. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.

3. Najbliższa niedziela – to Niedziela Chrztu Pańskiego.

4. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 5.01 – Wólka Złojecka cz. I, od strony Polesia do Państwa Jerzego i Ireny Garbaty.

Wtorek – 6.01 – przerwa.

Środa – 7.01 – Wólka Złojecka cz. II – od Bocianiego Gniazda do Remizy.

Czwartek – 8.01 – Wólka Złojecka cz. III – ul. Szkolna do Remizy, domy za Remizą i ul Świerkowa do Państwa Waldemara i Anny Świstowskich.

Piątek – 9.01 – Wólka Złojecka cz. IV – od strony Złojca do Państwa Soboniów  Stanisława i Anny.

Sobota – 10.01 – Krzak cz. I – od P. Gołębiowskich do Remizy Strażackiej.

Proszę o przyjazd samochodów przed plebanię na godz. 9.15.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za Sprzątanie naszego kościoła dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne rodziny z Kol. Zarudzie.