Ogłoszenia  2.02.2014 – IV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca połączoną ze Świętem Ofiarowania Pańskiego. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszki na potrzeby Klasztorów Klauzurowych.

2. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30 a Msza Święta Do Seca Pana Jezusa o godz. 16.

3. W najbliższą  sobotę  8.II  w Radecznicy odbędzie się Pielgrzymka Chorych i Niepełnosprawnych z okazji Dnia Chorych. Ojcowie Bernardyni zapraszają na godz.10.

4. Zamojskie Amazonki zapraszają wszystkie osoby leczone i po leczeniu chorób onkologicznych oraz ich rodziny i przyjaciół na Mszę Świętą, którą  odprawi ks. Biskup Mariusz Leszczyński w dniu naszej Patronki św. Agaty w najbliższą środę – 5.02 w kościele św. Michała w Zamościu o godz. 10.

5.  Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.

6. Zapowiedź przedślubna – druga: Krystian Szumiło – kawaler ze Złojca z Marzeną Tarańczuk – panną z Wirkowic.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Na stoliku pod chórem są wyłożone folderki o Światowym Dniu Trędowatych.Wewnątrz tego folderku jest przekaz pocztowy, który wraz z ofiarą można wysłać do specjalnej Fundacji w Warszawie gdzie Prezesem jest nasz Rodak Pan Kazimierz Szałata.