W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  26.I.2014 – III Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj po Sumie będzie Opłatek dla Rady Parafialnej.

2. Najbliższa sobota  1.02 – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 16.

3. Najbliższa niedziela – 2.02 – to Święto Ofiarowania Pańskiego i I Niedziela Miesiąca. Będzie poświęcenia gromnic i zbiórka ofiar do puszki na potrzeby Klasztorów Sióstr Klauzurowych. Po Mszach Świętych będą Adoracje Najświętszego Sakramentu.

4. Szczęśliwie zakończyłem tegoroczną Wizytę Kolędową w mieszkaniach naszych Parafian. Serdecznie dziękuję za gościnne przyjmowanie mnie we wszystkich domach. Dziękuję za podwożenie, za posiłki i  ciekawe rozmowy. Dziękuję także za złożone ofiary na potrzeby naszej Parafii w wysokości 13 950 zł  i  za kolędowe ofiary dla księdza. Ofiary opłatkowe ze Złojca: na ręce Panów Stanisława Marchewki i Dariusza Jakubczaka złożono 1930 zł a na ręce Państwa Krystyny Antoszek i Adama Pawłowskiego złożono 1970 zł.

5. Na stoliku pod chórem są wyłożone folderki o Światowym Dniu Trędowatych  obchodzonym dzisiaj w Polsce. Wewnątrz  tego folderu jest przekaz pocztowy który wraz z ofiarą można wysłać do specjalnej Fundacji w Warszawie gdzie Prezesem jest nasz Rodak Pan Kazimierz Szałata.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Zapowiedzi przedślubne: druga – Michał Kłoczek – kawaler ze Złojca z Katarzyną Sołoducha – panną z Zamościa z Parafii św. Krzyża.

Pierwsza – Krystian Szumiło – kawaler ze Złojca z Marzeną Tarańczuk – panną z Wirkowic.

8. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka,  a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny z Krzaka.