Ogłoszenia  30.11.2014 – Pierwsza Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj rozpoczyna się Adwent – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.

2. Zebranie Rady Parafialnej odbędzie się dzisiaj po sumie. Serdecznie zapraszam na to spotkanie wszystkich Radnych z poszczególnych wiosek.

3. Najbliższy piątek – to Pierwszy Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30, Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.

4. Najbliższa sobota – to Pierwsza Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8.

5. Najbliższa niedziela – to II Niedziela Adwentu. Roraty o godz. 7, następne Msze Święte o godz. 9 i 11. Odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych. Z racji 72 rocznicy wysiedleń i 5 rocznicy nadania szkole imienia, w kościele będzie cześć oficjalna, okolicznościowa akademia i złożenie wieńców pod tablicą pamiątkową. Początek o godz. 11.

6. Po udanym Odpuście Chrystusa Króla dziękuję: Panu Organiście, Panu Kościelnemu, Pani Katechetce, całemu Orszakowi Procesyjnemu, lektorom i ministrantom. Szczególne podziękowania należą się Druhom Strażakom.

7. W zakrystii można nabyć Kalendarze Katolickiego Radia Zamość po 5 zł.

8. Za sprzątanie naszego kościoła  serdecznie dziękuję Rodzinom z Zarudzia.  W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Zarudzia.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania Tygodnika „Niedziela”. Nasza Parafia otrzymuje co tydzień 10 egzemplarzy tego tygodnika, 3 egzemplarze są systematycznie nabywane (2 Rodziny i ja). Bardzo proszę by znalazły się w naszej Parafii jeszcze inne Rodziny które zapisałyby się na systematyczne nabywanie co tydzień tej katolickiej gazety. Adwent i zima – to bardzo dobry czas by przez czytanie prasy katolickiej pogłębiać swoją wiedzę religijną.