Ogłoszenia  9.11.2014 – XXXII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy VI Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem Ocalmy Chrześcijan w Syrii. Przed kościołem do puszki zbierane są ofiary na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

2. W najbliższy wtorek – 11.XI będziemy przeżywali 96 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyznę. Msza Święta w intencji Ojczyzny rozpocznie się w naszym kościele o godz. 9. Modlitwą i pracą wspierajmy Naszą Ojczyznę – Matkę Wszystkich Polaków.

3. Jeszcze w najbliższą niedzielę 16.XI będą w naszym kościele czytane Kartki Wypominkowe i będziemy się modlić za Naszych Zmarłych. Rodziny które jeszcze nie złożyły Kartki z Imionami i Nazwiskami Swoich Zmarłych proszę by to zrobiły w najbliższym tygodniu. Czyste Kartki Wypominkowe można jeszcze otrzymać w zakrystii.

4. Rodziców Dzieci z kl. III ze Szkoły w Złojcu i Rodziców Dzieci z Krzaka i z Wólki  Nieliskiej zainteresowanych I Komunią Świętą zapraszam do naszego kościoła na specjalne spotkanie w tej sprawie w najbliższą niedzielę – 16.XI po sumie.

5. W najbliższą niedzielę ofiary położone na tacę będą przeznaczone na budownictwo sakralne w naszej diecezji.

6. Za dwa tygodnie 23.XI – będziemy przeżywali doroczną Uroczystość Odpustową ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję Rodzinom z Zarudzia, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne Rodziny  z Zarudzia.