Ogłoszenia  19.10.2014 – XXIX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw w intencji Misji Katolickich na świecie pod hasłem „Z Ewangelią do Narodów”. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby misyjne.

2. W najbliższa środę  – 22.X w liturgii będziemy wspominali Św. Jana Pawła II.

3. Za tydzień będzie zmiana czasu i przestawimy wskazówki naszych zegarków.

4. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc Specjalnych Modlitw za Naszych Zmarłych. Przygotowałem Kartki Wypominkowe dla każdej Rodziny z naszej parafii. Na tych kartkach są wypisane dni i godziny modlitw w naszym kościele za Zmarłych z Tej Rodziny. Kartki będą rozprowadzały Panie z Kółek Różańcowych i z Legionu Maryi w poszczególnych wioskach. Bardzo proszę by wyraźnie pisać nazwiska i imiona Zmarłych i składać koperty z Wypominkami na tacę podczas Mszy Niedzielnych.

5. Trwa miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie na godz. 17. Po Nabożeństwie Różańcowym będzie Msza Święta. Zachęcam do odmawiania Różańca w domach wraz z Najbliższymi.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.