Ogłoszenia  5.10.2014 – XXVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych będziemy odmawiali Różaniec przed wystawionym Najświętszym Sakramentem. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych z naszej Parafii. Dzisiaj w Nieliszu Odpust Matki Bożej Różańcowej – Suma o godz. 12.

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego. Przed kościołem będą zbierane do puszki ofiary na potrzeby Caritas.

3. Rozpoczął się miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe do naszego kościoła w dni powszednie na godz. 17, a w niedziele po sumie.W dni powszednie po Nabożeństwach Różańcowych będzie Msza Święta wieczorna. Zachęcam do odmawiania Różańca z Najbliższymi w domach.

4. W najbliższą sobotę – 11.X w Radecznicy odbędzie się Pielgrzymka Róż Różańcowych z naszej diecezji. Początek o godz. 10.

5. W najbliższą niedzielę 12.X będziemy przeżywali kolejny Dzień Papieski. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do specjalnych puszek na Fundusz Stypendialny dla Zdolnej Młodzieży.

6. W najbliższą niedzielę po sumie wyruszy Procesja Różańcowa wokół naszego kościoła. Zapraszam Wszystkich Czcicieli Matki Bożej Różańcowej – Członkinie Legionu Maryi i Kółek Różańcowych z całej naszej parafii.  Bardzo proszę o odnowienie i udekorowanie kapliczek z figurami Świętych stojących wokół naszego kościoła.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Nowożeńcom i Rodzinom ze Złojca. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.