Ogłoszenia  28.09.2014 – XXVI Niedziela Zwykła

1. W najbliższa środę  rozpocznie się miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie na godz. 17. Po Nabożeństwie Różańcowym będzie Msza Święta. Zachęcam do odmawiania Różańca w domach wraz z Najbliższymi.

2. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16.30, później Różaniec i Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

3. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca.

4. Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych będziemy odmawiali Różaniec.  Po  Sumie  będzie  spotkanie  Kółek  Różańcowych. W najbliższą niedzielę rozpocznie się Tydzień Miłosierdzia Chrześcijańskiego, przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Caritasu. W najbliższą niedzielę w Nieliszu odbędzie się Uroczystość Odpustowa ku czci Matki Bożej Różańcowej.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.