W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  19.I.2014 – II Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Emigranta i Uchodźcy. Trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

2. W najbliższy wtorek i najbliższą środę  będziemy obchodzili Dzień Babci i Dziadka.

3. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Dzień Chorych na Trąd. Nasz Rodak Pan Kazimierz Szałata jest w Warszawie Prezesem Fundacji wspierającej Trędowatych na Świecie.

4. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek  – 20.01 – Złojec cz. III – Poprzeczka Większa – od PP. Jakubczaków Zbigniewa i Barbary do PP. Mazurków: Mariusza i Moniki.

Wtorek  – 21.01  Złojec cz. IV – domy koło Remizy i Szkoły – od PP. Daniłowiczów do P. Skuba.

Środa – 22.01 – Złojec cz. V. – „Poprzeczka Mniejsza”   tzw. ul. Miłosna  od P. Cieliszaka i Sobonia do P. Antoszek Reginy.

Czwartek –23.01  – Złojec cz. VI. – „Centrum”  od P. Antoszek Krystyny do P. Mazurków.

Piątek – 24.01 – Złojec cz. VII. – domy nad szosą od P. Dudków do P. Czępińskich i zakończenie tegorocznej Wizyty Kolędowej.

Proszę o przyjazd po księdza na plebanię na godz. 9.15.

5. W najbliższą niedzielę 27.01 po Sumie będzie zebranie Rady Parafialnej połączone z Opłatkiem. Zapraszam naszych Radnych z poszczególnych wiosek na Mszę Świętą o godz. 11, a później będzie spotkanie na plebanii.

6. Zapowiedz przedślubna - pierwsza: Michał Kłoczek – kawaler ze Złojca z Katarzyną Sołoducha – panną z Zamościa, Parafia św. Krzyża.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnich tygodniach dziękuję Rodzinom z Wólki Złojeckiej, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę pierwszą grupę Rodzin z Krzaka.