Ogłoszenia  21.09.2014 – XXV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj w liturgii  wspominamy Świętego Stanisława Kostkę – Patrona Polskich Dzieci i Polskiej Młodzieży. Zachęcam do modlitwy w intencji dzieci, młodzieży i wychowawców.

2. Dzisiaj ofiary włożone do puszki będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

3. Dzisiaj przeżywamy 48 Światowy Dzień Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą obejmujemy pracowników mediów zwłaszcza katolickich. Rozpoczyna się również IV Tydzień Wychowania oraz Kwartalne Dni Modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

4. Jutro – 22.09 w liturgii będzie wspomnienie Bł. Bernardyny Jabłońskiej, wywodzącej się z naszej diecezji z Pizun k/Narola – współzałożycielki Zgromadzenia Sióstr Albertynek.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

6. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.