Ogłoszenia  14.09.2014 – XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj odbędzie się Diecezjalne Dziękczynienie za zbiory w Krasnobrodzie.

2. Z dzisiejszą niedzielą zbiega się  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.  Odpust w Horyszowie Polskim.

3. W najbliższą niedzielę – 21.09 w liturgii będziemy wspominali Świętego Stanisława Kostkę – Patrona Polskich Dzieci i Polskiej Młodzieży. Zapraszam na wspólną modlitwę dzieci i młodzież z naszej Parafii na Mszę Świętą o godz. 9.

4. W najbliższą niedzielę ofiary włożone do puszki będą przeznaczone na potrzeby Katolickiego Radia Zamość.

5. Zapowiedź przedślubna – druga: Karol Szczygieł – kawaler z Zarudzia z  Justyną Bożek  – panną ze Złojca.

6.  Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom ze Złojca. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.