Ogłoszenia  7.09.2014 – XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych  będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych. Ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby naszego seminarium Duchownego.

2. Dzisiaj odbywa się Ogólnopolskie Dziękczynienie za zbiory na Jasnej Górze.

3. Najbliższy poniedziałek – 8.09 to Święto Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. W naszym kościele będą Msze Święte o godz. 9 i 11 połączone z ceremonią poświęcenia ziarna siewnego.

4. W najbliższą niedzielę 14.09 odbędą się Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie. Uroczysta Msza Święta rozpocznie się o godz. 12, ale zbiórka delegacji z wieńcami z poszczególnych parafii będzie przy Kaplicy Objawień o godz. 10. Najbliższa niedziela zbiegnie się ze Świętem Podwyższenia Krzyża Świętego.

5. Zapowiedz przedślubna – pierwsza: Karol Szczygieł – kawaler z Zarudzia  z  Justyną Bożek – panną ze Złojca.

6. W najbliższy czwartek – 11.09 w Szkole Podstawowej w Nieliszu odbędzie się nadanie Szkole imienia byłego nauczyciela Jana Króla i poświęcenie Sztandaru Szkoły. Msza Święta pod przewodnictwem ks. bpa. Mariusza Leszczyńskiego rozpocznie się o godz. 10.

7.  Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Nowożeńcom i Rodzinom ze Złojca. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.

9. Bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego; stare komputery, drukarki, telewizory, radia, sprzęt RTV i AGD jako „Pomoc Kościołowi w Potrzebie na Misjach” odbędzie się na parkingu przed naszym kościołem w najbliższy piątek – 12.09 w godz. 8 – 16.