W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  12.I.2014 –Niedziela Chrztu Pańskiego

1. Dzieci ze Szkoły Podstawowej w Złojcu przygotowane przez Panią Małgorzatę Magryta uczestniczą w ogólnopolskiej Akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i przed naszym kościołem zbierają do specjalnych puszek ofiary na kupno sprzętu medycznego dla chorych dzieci i starszych.

2. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 13.01 – Krzak – cz. III - domy przy torach od PP. Mąków, domy przy gazowni od P. Rozbiewskiej, domy przed szkołą, Dom Nauczyciela i domy przy szosie do Starego Zamościa.

Wtorek – 14.01 – Krzak – cz. IV – od strony Nielisza i Wólka Nieliska do PP. Jeziorkowskich.

Środa – 15.01 – Wólka Nieliska cz. II – od strony Stacji Kolejowej do PP. Mazurków: Krystyny i Zbigniewa.

Czwartek – 16.01 – Wólka Nieliska cz. III – od P. Mazurków: Jerzego i Laury do P. Mazurków: Leszka i Barbary czyli od Ruskich Piask do środka wioski.

Piątek – 17.01 – Złojec cz. I – „Kątek” od P. Soboniów do P. Koczot Czesławy.

Sobota – 18.01 – Złojec cz. II – domy za torami od P. Domańskich do P. Deleżuk Moniki – czyli do stacji kolejowej.

Proszę o przyjazd na plebanie po księdza na godz. 9.15.

3. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

4. Za sprzątanie kościoła w ostatnim tygodniu  dziękuję serdecznie Rodzinom z Wólki Złojeckiej,  a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną  grupę  Rodzin z Wólki Złojeckiej.