Ogłoszenia  29.06.2014 – XIII Niedziela Zwykła

1. Z dzisiejszą niedzielą zbiega się Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. W sposób szczególny pamiętamy w naszych modlitwach o Ojcu Świętym. Ofiary składane na tacę przeznaczone są na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

2. W najbliższy wtorek i środę odbędą się Uroczystości Odpustowe w Krasnobrodzie, głównym Sanktuarium naszej diecezji.

3. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz.18.

4. Najbliższa sobota  to I Sobota Miesiąca lipca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 18.

5. Najbliższa niedziela – to I Niedziela lipca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Krwi Pana Jezusa. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone dla Seminarium Duchownego.

6. Zakończył się Rok Szkolny i rozpoczęły się wakacje. Dzieci, młodzież i wszystkich przebywających na terenie naszej Parafii serdecznie zapraszam w każdą niedzielę na Msze Święte o godz. 9 i 11.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Paniom ze Złojca i Nowożeńcom – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.