Ogłoszenia  22.06.2014 – XII Niedziela Zwykła

1. Po Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa trwa Tydzień Eucharystyczny zwany Oktawą Bożego Ciała. Dzisiaj po Sumie przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Dzisiaj Poświecenie Pól w Złojcu II. Początek przy Figurze k/ Pani Pańczykowej  o godz. 16.

3. W najbliższy wtorek (24.06)  będzie  obchodzona  Uroczystość  Odpustowa ku czci Świętego Jana Chrzciciela w Stawie Noakowskim. Suma o godz. 12.

4. Najbliższy czwartek 26.06 – to Oktawa Bożego Ciała. Msza Święta ku czci Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 18, później wyruszy Procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy wokół kościoła. Po Procesji będzie poświęcenie wianeczków i Błogosławieństwo małych dzieci. Bardzo proszę o przygotowanie do procesji 4 Kapliczek wokół naszego kościoła. Na Tę Procesję serdecznie zapraszam cały Orszak Procesyjny: Panie w ludowych strojach, dziewczynki sypiące kwiaty z kl.  III, chłopców niosących Różaniec, ministrantów, o obsługę Procesji bardzo proszę Druhów Strażaków.

5. Najbliższy piątek – to Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.  Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 8.

6. Najbliższa sobota – to Wspomnienie Niepokalanego Serca NMP. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8.

7.   Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. W sobotę posprzątały nasz kościół Panie ze Złojca  – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.