Ogłoszenia  8.06.2014 – Niedziela Zesłania Ducha Świętego

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

2. Jutro (9.06)  będziemy przeżywali drugi dzień Zielonych Świąt – Święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 11 i 18.

3. W najbliższy czwartek ( 12.06) w Zamościu rozpoczną się dwudniowe obchody 15 rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Zamościu.

4. W najbliższy czwartek ( 12.06) w Radecznicy rozpoczną się Uroczystości Odpustowe ku czci św. Antoniego. Nieszpory ze Mszą Święta przy Ołtarzu Polowym o godz. 17.30, a w piątek (13.06), Msza Święta przy Stawie o godz. 9, Suma Odpustowa w Sanktuarium o godz. 12,  później Błogosławieństwo dzieci i poświęcenie lilii św. Antoniego.

5. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Trójcy Świętej i zakończenie Okresu Wielkanocnego. Odpust ku czci św. Antoniego w Udryczach.

6. W najbliższa niedzielę – 15.06 będzie Poświęcenie Pól w Złojcu I. Rozpoczęcie Procesji przy figurze św .Jana Nepomucena o godz. 16. Za dwa tygodnie – 22.06 będzie Poświęcenie Pól w Złojcu II o godz. 16.

7. Zapowiedzi przedślubne  drugie:

1.   Radosław – Andrzej Tchórz kawaler ze Złojca z Małgorzatą Zdybel panną z Parafii Turobin, Archidiecezja Lubelska.

2.   Marek – Stanisław Teliga kawaler z Krzaka z Bogumiłą Sachajko panną z Parafii Krynice.

Zapowiedzi pierwsze:

1.   Tomasz Trepiet kawaler z Ruskich Piask, Parafia Stary Zamość  z Justyną – Anną Dworzycką panną z Krzaka.

2.   Krzysztof Czuba kawaler z Modrzyńca Parafia Mircze z Katarzyną Tchórz panną ze Złojca.

Kto zna jakieś przeszkody, powinien o nich powiadomić ks. Proboszcza.

8.  Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

9.  Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła dziękuję Rodzinom ze Złojca I, a w najbliższą sobotę o posprzątanie naszego kościoła proszę następną grupę Rodzin  ze Złojca I.