Ogłoszenia  1.06.2014 – Wniebowstąpienie Pańskie

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Litanię do Serca Pana Jezusa i modlili się w intencji dzieci. Ofiary położone na tacę przeznaczone są na budownictwo sakralne. Po Sumie będzie spotkanie Kółek Różańcowych i zmiana Tajemnic.

2. Najbliższy piątek to I Piątek Miesiąca – spowiedź od godz. 17.30,  a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 18.

3. Najbliższa Sobota to I Sobota Miesiąca, Msza Święta do Niepokalanego Serca Maryi o godz. 18.

4. W najbliższą niedzielę będziemy przeżywali Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

5. Zgodnie z polską tradycja w maju i w czerwcu modlimy się o szczęśliwe zbiory i Błogosławieństwo Boże w pracach polowych, uczestnicząc w Nabożeństwach Poświęcenia Pól. Dzisiaj odbędzie się Poświęcenie Pól w Zarudziu– początek o godz. 16 przy Krzyżu w Starej Wsi i Procesja do Kol. Zarudzie gdzie koło remizy strażackiej będzie Msza Święta. Proszę przyjechać po księdza na plebanię przed godz. 16.  Następne Poświęcenie Pól będzie za dwa tygodnie  w  niedzielę  – 15.06 w Złojcu – Część Pierwsza o godz. 16.

6. Zapowiedzi przedślubne – drugie:

1. Adrian – Sławomir Tymoszuk kawaler z  Parafii Reszel – Diecezja Warmińska z Alicją Opszyńską panną z Zarudzia.

2. Piotr Kapłon kawaler z Krzaka z Sylwia Bęczkowska panną z Konopnicy – Archidiecezja Lubelska.

Zapowiedzi przedślubne -  pierwsze:

1. Radosław – Andrzej Tchórz kawaler ze Złojca z Małgorzatą Zdybel panną z Parafii Turobin – Archidiecezja Lubelska.

2. Marek – Stanisław Teliga kawaler z Krzaka z Bogumiłą Sachajko panną z Parafii Krynice.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuje Rodzinom ze Złojca I, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca I.