Ogłoszenia  11.05.2014 – IV Niedziela Wielkanocy

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby Naszego Seminarium Duchownego.

2. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

3. W najbliższy wtorek – 13.05 będziemy czcili Matkę Bożą z Fatimy. Odpust w kaplicy w Bortatyczach o godz. 12.

4. W piątek - 16.05 będziemy wspominali św. Andrzeja Bobolę – Patrona Polski. Odpust w Zamościu w kościele św. Katarzyny o godz. 11.

5. W najbliższą sobotę -17.05 w Wielączy odbędzie się  Dekanalne Spotkanie Młodzieży w związku ze zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie. Zachęcam młodzież z naszej parafii by pojechała do Wielączy na godz. 19.

6. W najbliższą niedzielę 18.05 odbędzie się zebranie Rady Parafialnej. Zapraszam Radnych z poszczególnych wiosek na sumę.

7. Zgodnie z polska tradycją w maju i w czerwcu modlimy się o Błogosławieństwo Boże w pracach polowych i szczęśliwe zbiory, uczestnicząc w Nabożeństwach Poświęcenia Pól. Dzisiaj będzie Poświęcenie Pól w Krzaku, procesja rozpocznie się o godz. 16, a na zakończenie Msza Święta koło remizy strażackiej, a za tydzień – 18.05 będzie Poświęcenie Pól w Wólce Złojeckiej – początek Procesji od strony Złojca o godz. 16, a Msza Święta będzie sprawowana przy Kapliczce koło Państwa Kiszczaków i zakończenie Procesji Błagalnej.

8. Dzieci, Młodzież i Starszych zapraszam na Nabożeństwa Majowe połączone ze Mszą Świętą w dni powszednie na godz. 18.

9. Zapowiedz przedślubna pierwsza: Zbigniew Tchórz – kawaler z Moniką Antoszek – panną obydwoje ze Złojca.

10. Zachęcam do nabycia ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

11. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu dziękuję Rodzinom z Wólki Nieliskiej. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki nieliskiej.