W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  5.I.2014 – II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

2. Najbliższy  poniedziałek  6.01 – to Uroczystość Objawienia Pańskiego – Święto Trzech Króli. Msze Święte jak w niedzielę o godz. 9 i 11, a po Mszach Świętych będą poświęcane: kreda i kadzidło. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.

3. Najbliższa niedziela – to Niedziela Chrztu Pańskiego.

4. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Wtorek – 7.01 – Wólka Złojecka cz. II – od Bocianiego Gniazda do Remizy.

Środa – 8.01 – Wólka Złojecka cz. III – ul. Szkolna do Remizy, domy za Remizą i ul Świerkowa.

Czwartek – 9.01 – Wólka Złojecka cz. IV – od strony Złojca w kierunku Remizy.

Piątek – 10.01 – Krzak cz I – od P. Gołębiowskich do Remizy Strażackiej.

Sobota  – 11.01 – Krzak cz II – od P. Klusów do Kapliczki przy torach.

Proszę o przyjazd samochodów przed plebanię na godz. 9.15.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”.

6. W najbliższą niedzielę przed kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

7. Za Sprzątanie naszego kościoła dziękuję Rodzinom z Wólki Złojeckiej. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne rodziny z Wólki Złojeckiej.