Ogłoszenia  6.04.2014 – V Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj przeżywamy Pierwszą Niedzielę Miesiąca. Po Mszach Świętych  przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będziemy śpiewali Gorzkie Żale.

2. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16, zapraszam dzieci, młodzież i starszych.

3. Najbliższa niedziela – to Niedziela Palmowa. Przed kościołem będzie zbiórka ofiar do puszki na Katolickie Radio Zamość.

4. Gorzkie Żale w najbliższą niedzielę po sumie.

5. Caritas naszej Diecezji przygotowała specjalne świeczki Paschalne na stoły wielkanocne. Dochód ze sprzedaży tych świec jest przeznaczony dla biednych w naszej diecezji. Można te świece nabywać w naszej zakrystii po 5 zł.

6. Przygotowujemy się do Kanonizacji Jana Pawła II. Ożywione Kółka Różańcowe będą „Pamiątką Świętego Jana Pawła II”. W Kol. Zarudzie Pani Budzyńska zgromadziła już 20 osób, podobnie w Krzaku Pani Zającowa skompletowała tamtejsze Kółko, czekamy na ożywienie Kółek Różańcowych w Zarudziu – Starej Wsi, w Wólce Złojeckiej i Wólce Nieliskiej i w Złojcu.

7. Wpływają ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego: z Wólki Złojeckiej – 130 zł, z Kol. Zarudzie – 280 zł, z Krzaka – 180 zł, bezimienne – 100 zł. Bardzo proszę o następne  ofiary na kwiaty.

8. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.