Ogłoszenia  30.03.2014 – IV Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj po sumie będziemy przed Najświętszym Sakramentem śpiewali Gorzkie Żale.

2. Najbliższy piątek to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 16, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.30.

3. Droga Krzyżowa w piątek o godz. 16. Zapraszam dzieci, młodzież i starszych.

4. Gorzkie Żale w najbliższą niedzielę po sumie.

5. Po udanych Rekolekcjach Wielkopostnych chciałbym serdecznie podziękować za pomoc: Paniom Katechetkom, Panu Organiście i Panu Kościelnemu. Owocem tych Rekolekcji i zbliżającej się Kanonizacji Jana Pawła II będą ożywione Kółka Różańcowe we wszystkich wioskach naszej parafii. W zakrystii można już zapisywać się do poszczególnych Kółek Różańcowych.

6. Caritas naszej Diecezji przygotowała specjalne świeczki i baranki Paschalne na stoły wielkanocne.  Dochód ze  sprzedaży  tych  świec  i  baranków jest przeznaczony dla biednych w naszej diecezji. Można te świece i baranki  nabywać w naszej zakrystii po 5 zł.

7. Kółka Różańcowe z naszej parafii bardzo proszę o zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

8.  Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka. A w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.