Ogłoszenia  16.03.2014 –II Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj ofiary włożone do puszki przed kościołem są przeznaczone na potrzeby Krajowego Funduszu Misyjnego.

2. Najbliższa środa 19.03 – to Uroczystość  Świętego Józefa Oblubieńca NMP. Jest to dzień szczególnej modlitwy za mężczyzn. Msza Święta w naszym kościele będzie sprawowana o godz. 9.

3. Biblioteka Gminna w Krzaku zwraca się z prośbą o użyczenie starych zdjęć zrobionych na naszym terenie. Zdjęcia te po zeskanowaniu i opisaniu zostaną zwrócone a kopie będą opublikowane w internecie na stronie Biblioteki w specjalnej Galerii Przeszłości Gminy Nielisz.

4. W okresie Wielkiego Postu zapraszam  dzieci, młodzież i starszych na Nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki na godz. 16 i na Gorzkie Żale w niedziele po sumie.

5. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnim tygodniu serdecznie dziękuję Rodzinom z Krzaka, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.