W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  29.XII.2013 – Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś czcimy w liturgii Świętą Rodzinę z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny często borykające się z różnymi trudnościami.

2. Najbliższy wtorek   31.XII – to ostatni dzień starego 2013 roku. Nabożeństwo Dziękczynne za otrzymane łaski w roku  który mija, rozpocznie się w naszym kościele o godz. 16. Serdecznie zapraszam Przedstawicieli wszystkich Rodzin z naszej Parafii.

3. Najbliższa środa  to 1 stycznia  2014 Roku. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Głównej Patronki Naszej Diecezji. Msze Święte o godz. 9  i  11.

4. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30, Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.

5. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 8.

6. Najbliższa niedziela 5.01. – to I Niedziela Miesiąca, po Mszach Świętych będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu.

7. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 30.XII. - Kol. Zarudzie – rozpoczęcie od strony ul. Złojeckiej do P. Czusz.

Wtorek i środa - przerwa

Czwartek – 2.I – Kol. Zarudzie – rozpoczęcie od strony Złojca, od Państwa Bubiłek do P. Kłoniców Bogdana i Marii.

W piątek – przerwa.

Sobota – 4.01. – Wólka Złojecka cz. I – od strony Polesia do Państwa Jerzego i Ireny Garbaty.

Bardzo proszę o przyjazd samochodem na plebanię na godz. 9.15.

8. Dziękuję serdecznie Wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pomagali: za dekoracje stajenki betlejemskiej i za dekoracje choinek. Choinki do kościoła ofiarował Pan Buryś Bogusław z Wólki Złojeckiej i Pan Koziołek Henryk ze Złojca.

9. Za sprzątanie naszego kościoła  serdecznie dziękuje kolejnej grupie Rodzin z Wólki Złojeckiej.  W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.

10. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”.