W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  15.XII.2013 – III Niedziela Adwentu

1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Radości ( kolor szat liturgicznych jest różowy) bo Pan jest już blisko i rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie rodzin.

2.  W najbliższą niedzielę (22.XI) ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby naszego Seminarium Duchownego.

3. W ostatnim tygodniu Ksiądz Rekolekcjonista poświęcił opłatki, które nasi Radni Parafialni  zanoszą do domów naszych Parafian. Radni zadecydowali, że ofiary zbierane od Naszych Parafian przy okazji roznoszenia opłatków w najbliższych tygodniach i przy okazji wizyty kolędowej będą przeznaczone na montaż centralnego ogrzewania w naszym kościele. Zwracam się w imieniu Radnych Parafialnych do Naszych Parafian z serdeczna prośbą o życzliwą pomoc finansową na tę ważną i bardzo potrzebną inwestycję. Przy roznoszeniu opłatków nie płaci się za opłatek, ale składa się przy tej okazji na ręce Radnych Parafialnych konkretną ofiarę na centralne ogrzewanie w naszym  kościele,  podobnie przy okazji wizyty kolędowej na ręce Księdza Proboszcza poszczególne Rodziny i Starsze i Młodsze z naszej Parafii będą mogły złożyć swoje ofiary na ten bardzo ważny cel.

4. Za sprzątanie naszego kościoła  serdecznie dziękuje kolejnej grupie Rodzin z Wólki Złojeckiej.  W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Wólki Złojeckiej.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”. Nasza Parafia otrzymuje co tydzień 10 egzemplarzy tego tygodnika, 3 egzemplarze są systematycznie nabywane (2 Rodziny i ja). Bardzo proszę, by znalazły się w naszej Parafii jeszcze inne Rodziny, które zapisałyby się na systematyczne nabywanie co tydzień tej katolickiej gazety. Adwent i zima – to bardzo dobry czas by przez czytanie prasy katolickiej pogłębiać swoja wiedzę religijną.

6. Zapowiedz przedślubna – druga: Kamil Szostak – kawaler z Wólki Złojeckiej z Agatą Kuczyńska – panną z Sitańca.

7. Można nabyć Świeczkę Wigilijną i Kalendarz Maryjny w zakrystii po 5 zł.

8. Wójt Gminy Nielisz, Gminny Ośrodek Kultury i Hotel Marina zapraszają Mieszkańców Gminy Nielisz na Spotkanie Wigilijne na plac przed Remizą OSP w Nieliszu – dzisiaj (15.XII) na godz. 13.