W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  17.XI.2013 – XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na budownictwo kościelne w naszej diecezji, a ofiary wrzucone od puszki przed kościołem są przeznaczone dla poszkodowanych w Tajlandii.

2. Najbliższa niedziela 24.XI - to Uroczystość Odpustowa ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla. Msze  Święte  będą sprawowane o godz. 9 i Uroczysta Suma Odpustowa o godz. 12. Zapraszam cały Orszak Procesyjny, Lektorów i Ministrantów. Druhów  Strażaków  bardzo proszę o obsługę  Procesji. Zapraszam do wspólnego dziękczynienia za 32 lata Parafii w Złojcu wszystkich Parafian, Rodaków i Gości.

3. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

4. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom z Kol. Zarudzie, a w najbliższym tygodniu przed Odpustem o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne   Rodziny  z Kol. Zarudzie.