W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  10.XI.2013 – XXXII Niedziela Zwykła

1. Jutro ( 11.XI) będziemy przeżywali 95 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Naszą Ojczyznę. Msza Święta w intencji Ojczyzny rozpocznie się w naszym kościele o godz. 9. Modlitwą i pracą wspierajmy Naszą Ojczyznę – Matkę Wszystkich Polaków.

2. Dzisiaj przed kościołem do puszki zbierane są ofiary na Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

3. Jeszcze w najbliższą niedzielę 17.XI będą w naszym kościele czytane Kartki Wypominkowe i będziemy się modlić za Naszych Zmarłych. Rodziny które jeszcze nie złożyły Kartki z Imionami i Nazwiskami Swoich Zmarłych proszę by to zrobiły w najbliższym tygodniu. Czyste Kartki Wypominkowe można jeszcze otrzymać w zakrystii.

4. Pielgrzymka Kolejarzy na Jasną Górę odbędzie się w najbliższą sobotę i niedziele – 16 i 17.XI. Pociąg z Pielgrzymami wyruszy z Zamościa w najbliższą sobotę o godz. 5.50. Bilet dla Wszystkich Pielgrzymów (nie tylko kolejarzy) w obydwie strony kosztuje 26 zł.

5. W najbliższą niedzielę ofiary położone na tacę będą przeznaczone na budownictwo sakralne w naszej diecezji.

6. Za dwa tygodnie 24.XI – będziemy przeżywali doroczną Uroczystość Odpustową ku czci Patrona Naszej Parafii – Chrystusa Króla.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła serdecznie dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie, a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła proszę następne Rodziny  z Kol. Zarudzie.