W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  3.XI.2013 – XXXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedziele Miesiąca. Po Mszach Świętych przed Najświętszym Sakramentem będziemy czytali Wypominki i modlili się za Naszych Zmarłych.

2. Jeszcze w najbliższe niedziele 10 i 17 XI będą w naszym kościele czytane Kartki Wypominkowe i będziemy modlić się za Naszych Zmarłych. Rodziny które jeszcze nie złożyły Kartki z Imionami i Nazwiskami Swoich Zmarłych proszę by to zrobiły w najbliższym tygodniu. Czyste Kartki Wypominkowe można jeszcze otrzymać w Zakrystii.

3. Nasza Parafialna Strona Internetowa istnieje i informuje o życiu parafii już cztery lata. Dziękuje serdecznie Panu Adamowi i Przemkowi Złomańcom ze Złojca za cotygodniowy trud podawania do wiadomości spraw aktualnych i zdjęć fotograficznych. Dziękuje także za regulowanie wszelkich kosztów z tym związanych.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

5. Za sprzątanie naszego kościoła w ostatnich miesiącach i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom z Kol. Zarudzie,  a w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną  grupę Rodzin  z Kol. Zarudzie.