W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  6.I.2013 – Niedziela Objawienia Pańskiego

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Ofiary położone na tacę są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.

2. Najbliższa niedziela – to Święto Chrztu Chrystusa.

3. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Poniedziałek – 7.I - Wólka Złojecka cz. I. – od strony Polesia do bocianiego gniazda.

Wtorek – 8.I  – Wólka Złojecka  cz. II. – od bocianiego gniazda do Remizy.

Środa – 9.I - Wólka Złojecka  cz. III. – ul. Szkolna do Remizy, domy za Remizą i ul. Świerkowa do krzyża.

Czwartek – 10.I – Wólka Złojecka cz. IV – od strony Złojca.

Piątek – 11.I – Krzak – cz. I – od P. Gołębiowskich do Remizy.

Sobota – 12.I  – Krzak – cz. II. – od P. Klusów do Kapliczki przy torach.

4. Proszę o przyjazd po księdza na plebanie na godz. 9.15.

5. Za sprzątanie naszego kościoła  serdecznie dziękuje kolejnej grupie Rodzin z Krzaka.  W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”.

7. W byłej Szkole Podstawowej w Krzaku organizuje się Przedszkole dla dzieci od 2.5 roku. Osoby zainteresowane niech zgłoszą się do Urzędu Gminy w Nieliszu w najbliższym tygodniu by wypełnić specjalną ankietę. Szczegóły można dowiedzieć się u Pani Zofii Pawlik w Krzaku – tel. 667113593.