W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

W październiku Nabożeństwo Różańcowe o godz. 16.00

Ogłoszenia  27.X.2013 – XXX Niedziela Zwykła

1. Trwa miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam na Nabożeństwa Różańcowe do naszego kościoła na godz. 16 !. Po Różańcu będzie Msza Święta.

2. W najbliższy piątek 1.XI będziemy przeżywali Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11. Po południu Różaniec za Zmarłych rozpocznie się w naszym kościele o godz. 15.30, później z Uroczystą Procesją wyjdziemy na nasz cmentarz,  a po procesji będzie jeszcze Msza Święta w kościele.

3. W najbliższą sobotę 2.XI  będziemy obchodzili Dzień Zaduszny – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11. Po południu Różaniec za Zmarłych rozpocznie się o godz. 15.30, później z Uroczystą Procesją wyjdziemy na nasz cmentarz, a po procesji będzie jeszcze Msza Święta w kościele.

4.  Najbliższa niedziela – to I Niedziela Miesiąca. Po Mszach Świętych będziemy odmawiali Różaniec za Zmarłych przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

5. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc Specjalnych Modlitw za Naszych Zmarłych. Przygotowałem Kartki Wypominkowe dla każdej Rodziny z naszej parafii. Na tych Kartkach są wypisane dni i godziny modlitw w naszym kościele za Zmarłych z Tej Rodziny. Kartki będą rozprowadzały Panie z Kółek Różańcowych i z Legionu Maryi w poszczególnych wioskach. Bardzo proszę by wyraźnie pisać nazwiska i imiona Zmarłych i składać koperty z Wypominkami na tacę podczas Mszy Świętych niedzielnych.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom z Kol. Zarudzie, a w najbliższym tygodniu – w czwartek o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin  z  Kol. Zarudzie.

8. Panie z Kól Gospodyń Wiejskich ze Złojca bardzo proszę o wygrabienie liści które leżą wokół kościoła.