W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

W październiku Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00

Ogłoszenia  20.X.2013 – XXIX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Modlitw w intencji Misji Katolickich na świecie. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby misyjne.

2. We wtorek – 22.X w liturgii będziemy wspominali Bł. Jana Pawła II.

3. W nocy z soboty na niedzielę będzie zmiana czasu i przestawimy wskazówki naszych zegarków.

4. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc Specjalnych Modlitw za Naszych Zmarłych. Przygotowałem Kartki Wypominkowe dla każdej Rodziny z naszej parafii. Na tych kartkach są wypisane dni i godziny modlitw w naszym kościele za Zmarłych z Tej Rodziny. Kartki będą rozprowadzały Panie z Kółek Różańcowych i z Legionu Maryi w poszczególnych wioskach. Bardzo proszę by wyraźnie pisać nazwiska i imiona Zmarłych i składać koperty z Wypominkami na tacę podczas Mszy Niedzielnych.

5. Trwa miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie na godz. 17. Po Nabożeństwie Różańcowym będzie Msza Święta. Zachęcam do odmawiania Różańca w domach wraz z Najbliższymi.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom z Kol. Zarudzie, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne  Rodziny z Kol. Zarudzie.

8. W zakrystii można nabyć kalendarze na 2013 rok: książkowy Rolników za 25 zł, i z Wieńcami Dożynkowymi za 5 zł.