W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

W październiku Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.00

Ogłoszenia  13.X.2013 – XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Przed kościołem odbędzie się zbiórka ofiar do specjalnych puszek na Fundusz Stypendialny dla Zdolnej Młodzieży.

2. Jutro będzie obchodzony Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętamy w modlitwach o naszych Nauczycielach, Wychowawcach i Katechetach.

3. Dzisiaj  po sumie wyruszy Procesja Różańcowa wokół naszego kościoła. Zapraszam Wszystkich Czcicieli Matki Bożej Różańcowej – Członkinie Legionu Maryi i Kółek Różańcowych z całej naszej parafii. Dziękuję za  odnawianie i dekorowanie kapliczek z figurami Świętych stojących wokół naszego kościoła.

4. W najbliższą niedzielę 20.X – rozpocznie się Tydzień Modlitw w intencji Misji Katolickich na świecie. Ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby misyjne.

5. Zbliża się miesiąc listopad – miesiąc Specjalnych Modlitw za Naszych Zmarłych, Przygotowałem Kartki Wspominkowe dla każdej Rodziny z naszej parafii. Na tych kartkach są wypisane dni i godziny modlitw w naszym kościele za Zmarłych z Tej Rodziny. Kartki będą rozprowadzały Panie z Kółek Różańcowych i z Legionu Maryi w poszczególnych wioskach. Bardzo proszę by wyraźnie pisać nazwiska i imiona Zmarłych i składać koperty z Wypominkami na tacę podczas Mszy Niedzielnych.

6. Trwa miesiąc październik. Dzieci szkolne, młodzież i starszych zapraszam do naszego kościoła na Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie na godz. 17. Po Nabożeństwie Różańcowym będzie Msza Święta. Zachęcam do odmawiania Różańca w domach wraz z Najbliższymi.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję Rodzinom z Kol. Zarudzie,  a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne  Rodziny z Kol. Zarudzie.

9. W ostatnim tygodniu 24 Osoby z Naszej Parafii i Parafii sąsiednich  uczestniczyło w Pielgrzymce do Krakowa – Łagiewnik do Sanktuariów Bożego Miłosierdzia i powstającego Sanktuarium Błogosławionego Jan Pawła II. Na naszej parafialnej stronie internetowej można zobaczyć zdjęcia z tej Pielgrzymki.