W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  22.IX.2013 – XXV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj ofiary złożone do puszki przed kościołem są przeznaczone dla Katolickiego Radia Zamość.

2. Jutro ( 23 .09) w liturgii będziemy wspominali O. Pio z Petrelciny.

3. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”, gdzie jest artykuł o +Księdzu Kanoniku Ryszardzie Wołoszczaku – dawnym wikariuszu nieliskim.

4. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom z Zarudzia, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne  Rodziny z Zarudzia.

5. Jest przygotowana płyta ze zdjęciami z Dożynek Gminno – Parafialnych. W zakrystii można się zapisać i nabyć tę płytę za 10 zł.

6. Na naszej Stronie Parafialnej w Internecie można obejrzeć zdjęcia z Poświęcenia Pamiątkowej Tablicy  + Ks.Kanonika Tadeusza Głąba.