W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  15.IX.2013 – XXIV Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj obchodzony jest Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. Naszą modlitwą wspieramy wszystkich pracowników mediów, zwłaszcza katolickich. Dzisiaj rozpoczyna się także Tydzień Wychowania i modlitwy za: dzieci, młodzież i wychowawców.

2. Najbliższa środa  - 18.09 – to Święto św. Stanisława Kostki – Patrona Polski. Msza Święta w naszym  kościele będzie o godz. 8.

3. W najbliższą niedzielę do puszki będą zbierane ofiary dla Katolickiego Radia Zamość.

4. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

5. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom z Zarudzia, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne  Rodziny z Zarudzia.