W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  8.IX.2013 – XXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj ofiary położone na tacę są przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego.

2. Dzisiaj odbędą się Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie. Ponadto odpust w Sanktuarium Matki Bożej Odwachowskiej w Katedrze Zamojskiej.

3. Najbliższa sobota – 14.09 to Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Msza Święta w naszym  kościele będzie o godz. 8. Odpust w Horyszowie Polskim.

4. W najbliższą niedzielę – 15.09 rozpoczną się Kwartalne Dni Modlitw za Dzieci, Młodzież i Wychowawców. Będzie to również Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu oraz III Tydzień Wychowania.

5. Zapowiedz przedślubna – druga: Marcin Gustaw – kawaler z Sobieskiej Woli z Anną Hałasa  – panną z Zarudzia.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Nowożeńcom i Rodzinom z Zarudzia, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne  Rodziny z Zarudzia.

8. Już jest przygotowana płyta ze zdjęciami z Dożynek Gminno – Parafialnych. W zakrystii można się zapisać i nabyć płytę za 10 zł.