W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  1.IX.2013 – XXII Niedziela Zwykła

1. Przeżywamy dzisiaj I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu i Modlitwa za Ofiary II Wojny Światowej.

2. Dzisiaj odbędzie się Poświęcenie i Otwarcie Nowego Przedszkola w Krzaku – w dawnej Szkole Podstawowej. Początek o godz. 15.

3. Kończą się wakacje. Dzieci i młodzież już w najbliższy poniedziałek rozpoczną Nowy Rok Szkolny. W Szkole Podstawowej w Złojcu Nowy Rok Szkolny rozpocznie się o godz.  9. Dyrekcja Gimnazjum im. Agaty Mróz w Średniem Dużem informuje, że Nowy Rok Szkolny rozpocznie się w najbliższy poniedziałek 2.09 Mszą Świętą w kościele parafialnym w Stawie Noakowskim o godz. 8. Po Mszy Świętej uczniowie zostaną przewiezieni do szkoły. Dowóz w tym dniu zorganizowany jest tak jak w ubiegłym roku szkolnym.

4. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 17.30, a Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa  o godz.18.

5. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca, Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 18.

6. Najbliższa niedziela – 8.09 zbiega się ze Świętem Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Msze Święte o godz. 9 i 11 będą  połączone z ceremonią poświęcenia ziarna siewnego.

7. W najbliższą niedzielę ofiary położone na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium Duchownego.

8. W najbliższa niedzielę 8.09 odbędą się Dożynki Diecezjalne w Krasnobrodzie. Zbiórka delegacji z wieńcami przy Kaplicy Objawień o godz. 10.30.

9. Zapowiedz przedślubna – pierwsza: Marcin Gustaw – kawaler z Sobieskiej Woli z Anną Hałasa  – panną z Zarudzia.

10. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

11. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuję pierwszej grupie Rodzin z Zarudzia, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne  Rodziny z Zarudzia.

12.  Zmarł Ks. Kanonik Ryszard Wołoszczak, w latach 1965 – 1978 wikariusz w parafii Nielisz. Przeżył 76 lat. Pogrzeb odbędzie się w Luchowie k/Biłgoraja w poniedziałek 2 września o godzinie 12.