W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  25.VIII.2013 – XXI Niedziela Zwykła

1. Dzisiejsza niedziela jest okazją do Modlitwy Dziękczynnej za tegoroczne żniwa w naszej Gminie Nielisz.  Uroczysta Msza Święta Dożynkowa rozpoczniecie w naszym kościele o godz. 11.

2. Jutro 26.08 będziemy obchodzili Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte w naszym kościele będą sprawowane o godz. 9 i 11. Odpust w Czołkach.

3. Najbliższa niedziela to – I Niedziela Miesiąca, po Mszach Świętych będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Mieszkańcy  Parafii Jeżów   k/ Łodzi    przygotowałi   Tablicę  Pamiątkową  dla   +Ks. Kanonika Tadeusza Głąba. W najbliższą niedzielę delegacja z tej parafii przyjedzie do nas na Mszę Świętą o godz. 11 i będzie poświecenie tej tablicy.

4. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawiać się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi, jak wiele zależy od naszej osobistej postawy. Dla naszych Rolników jest to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo w pracy i dobrą pogodę.

5. Rozpoczyna się ostatni tydzień wakacji. Należy postarać się by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

6. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

7. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom ze Złojca, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne  Rodziny z Wólki Złojeckiej.

8. Panie organizujące Przedszkole w dawnej Szkole Podstawowej w Krzaku zapraszają dzieci na liczne atrakcje związane z „Dniem Otwartym” dzisiaj 25.08  w godz. 15 – 19.