W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  30.XII.2012 – Niedziela Świętej Rodziny

1. Dziś czcimy w liturgii Świętą Rodzinę z Nazaretu. Ogarniamy myślą i modlitwą nasze rodziny często borykające się z różnymi trudnościami.

2. Jutro  – 31.XII – to ostatni dzień starego 2012 roku. Nabożeństwo Dziękczynne za otrzymane łaski w roku  który mija, rozpocznie się w naszym kościele o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam Przedstawicieli wszystkich Rodzin z naszej Parafii.

3. Najbliższy wtorek – to 1 stycznia  2013 Roku. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Głównej Patronki Naszej Diecezji. Msze Święte o godz. 9.00 i  11.00.

4. Najbliższy piątek – to I Piątek Miesiąca. Spowiedź od godz. 15.30, Msza Święta do Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 16.00.

5. Najbliższa sobota – to I Sobota Miesiąca. Msza Święta do Niepokalanego Serca Matki Bożej o godz. 16.00. Spowiedź dla młodzieży przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania od godz. 15.00. Będzie Spotkanie dla Młodzieży przed Bierzmowaniem, obecność obowiązkowa.

6. Najbliższa niedziela zbiega się z Uroczystością Objawienia Pańskiego – Świętem Trzech Króli. Poświęcanie kredy i kadzidła będzie  podczas Mszy Świętych o godz. 9.00 i 11.00. Ofiary są przeznaczone na Krajowy Fundusz Misyjny.

7. Porządek Wizyty Duszpasterskiej – Kolędowej:

Środa - 2.I- Kol. Zarudzie – rozpoczęcie od strony ul. Złojeckiej do P. Czusz.

Czwartek – 3.I – Kol. Zarudzie – rozpoczęcie od strony Złojca do P. Kłoniców  Bogdana i Marii. Bardzo proszę o przyjazd samochodem na plebanię na godz. 9.15.

W piątek i sobotę – przerwa.

8. Ofiary złożone przez naszych Parafian przy okazji roznoszenia opłatków:

Złojec cz. II. na ręce P. Antoszkowej i P. Pawłowskiego – 1090 zł

Złojec cz. I. na ręce Pań z Koła Gospodyń  – 974 zł

Krzak na ręce P. Bogusława Dworzyckiego i Krzysztofa Dworzyckiego – 930 zł.

Zarudzie Kol. Na ręce P. Szewca – 530 zł

Wólka Nieliska – na ręce P. Szweda – 400 zł, na ręce P. Winiarczyka -275 zł.

Łącznie w tym roku na potrzeby parafii przy okazji roznoszenia opłatków nazbierano – 5794 zł. Bóg zapłać Radnym Parafialnym za trud roznoszenia opłatków, Bóg zapłać wszystkim Ofiarodawcom za hojne ofiary.

9. Dziękuję serdecznie Wszystkim, którzy w ostatnim tygodniu pomagali: za dekoracje stajenki betlejemskiej i za dekoracje choinek. Choinki do kościoła ofiarował Pan Buryś i Pan Garbaty z Wólki Złojeckiej.

10. Za sprzątanie naszego kościoła  serdecznie dziękuje kolejnej grupie Rodzin z Krzaka.  W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następną grupę Rodzin z Krzaka.

11. Zachęcam do nabycia i przeczytania tygodnika „Niedziela”.