W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  11.VIII.2013 – XIX Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj na cmentarzu w Nieliszu będzie Msza Święta za Zmarłych o godz. 12.

2. Ojcowie Bernardyni z Radecznicy zapraszają Sympatyków Radia Maryja i Telewizji Trwam jutro (12.08) na godz. 16.

3. W najbliższą środę -14.08. w liturgii będziemy wspominali św. Maksymiliana Kolbego i modlili się za pomordowanych w obozach w więzieniach i w łagrach. Zapraszam na Mszę Świętą o godz. 8. W Kaplicy w Wysokim odpust ku czci Św. Maksymiliana o godz. 17.

4. W najbliższy czwartek - 15.08. będziemy obchodzili Uroczystość Wniebowzięcia NMP - Święto Matki Bożej Zielnej. Msze Święte będą o godz. 9 i 11 połączone z ceremonią poświęcenia pierwocin tegorocznych zbiorów a na naszym cmentarzu będziemy się modlili o Nagrodę Nieba dla Zmarłych tam spoczywających. Procesja Różańcowa wyruszy na cmentarz po pierwszej Mszy Świętej. Zapraszam na wspólną modlitwę Naszych Parafian i Gości.

5. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawiać się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi, jak wiele zależy od naszej osobistej postawy. Dla naszych Rolników jest to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo w pracy i dobrą pogodę.

6. Trwają wakacje. Należy postarać się by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

7. Za dwa tygodnie – 25.08 będziemy przeżywali w naszej Parafii Dożynki Gminne połączone z Poświęceniem odnowionego Domu Ludowego w Złojcu.

8. Zapowiedź przedślubna  pierwsza: Bartłomiej Kowalczyk – kawaler z Lublina z Parafii Wieczerzy Pańskiej  z Joanną Pańczyk - panną ze Złojca.

9. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

10. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom ze Złojca, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.