W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  4.VIII.2013 – XVII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy I Niedzielę Miesiąca. Po Mszy Świętej będzie Adoracja  Najświętszego Sakramentu.

2. W najbliższy wtorek (6.08) będziemy przeżywali Święto Przemienienia Pańskiego. Msza Święta o godz. 11 po Mszy Świętej poświęcenie kopru i gorczycy. Z racji trwającego Roku Wiary można w tym dniu uzyskać Odpust Zupełny.

3. Sierpień jest miesiącem abstynencji od napojów alkoholowych. Miejmy siłę i odwagę przeciwstawiać się złu, podejmując ofiarny czyn, świadomi, jak wiele zależy od naszej osobistej postawy. Dla naszych Rolników jest to okres intensywnej pracy przy zbiorze plonów. Modlimy się o Boże Błogosławieństwo w pracy i dobrą pogodę.

4. Trwają wakacje. Należy postarać się by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

5. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”. Wewnątrz są ciekawe artykuły i zdjęcia ze  Światowych Dni Młodzieży z udziałem Papieża Franciszka w Brazylii.

6. Za sprzątanie naszego kościoła i kwiaty serdecznie dziękuje Rodzinom ze Złojca, a  w najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.