W każdą niedzielę Msze Święte w naszym kościele odprawiane są o godz. 9.00 i 11.00.

Ogłoszenia  21.VII.2013 – XVI Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj gościmy w naszym kościele Dostojnego Jubilata Ks. Kanonika Zygmunta Lipskiego przeżywającego 50 Rocznicę Święceń Kapłańskich. Ksiądz Jubilat był Proboszczem macierzystej Parafii Nielisz w latach 1980 – 1984 i wtedy zorganizował Niedzielne i Świąteczne Msze Święte w Domu Ludowym w Złojcu.

2. W najbliższy piątek – 26.07 w liturgii będziemy wspominali Św. Joachima i Annę - Rodziców NMP i Dziadków Pana Jezusa. Pamiętajmy o wdzięczności dla naszych Rodziców i Dziadków.

3. W najbliższa niedzielę (28.07) w liturgii będziemy wspominali św. Krzysztofa i w pokornej modlitwie będziemy prosili o Boże Błogosławieństwo i bezpieczeństwo dla wszystkich kierowców i podróżujących. Po Mszach Świętych będą poświęcane pojazdy ustawione na parkingu przed naszym kościołem. Do puszki będą zbierane ofiary na środki transportu dla misjonarzy.

4.  Trwają wakacje. Należy postarać się by ten czas właściwie wykorzystać na pracę, wypoczynek i pogłębienie naszej wiary. Niech na szlakach wakacyjnych wyjazdów i wędrówek nie zabraknie chęci by uczestniczyć w Niedzielnej Mszy Świętej.

5. 2 sierpnia z Zamościa wyruszy do Częstochowy Piesza Pielgrzymka. Zapisy dokonywane są w Sekretariacie Pielgrzymki przy Katedrze Zamojskiej. Zachęcam naszych Parafian zwłaszcza młodzież do udziału w tej Pielgrzymce. Z myślą o tych którzy fizycznie nie mogą pielgrzymować, a chcą uczestniczyć duchowo w Pielgrzymce utworzono specjalną Grupę Duchową. Osoby te fundują stypendium pielgrzymkowe w kwocie 100 zł dla osoby która pochodzi z biednej rodziny i uczestnicząc w pielgrzymce osoba ta modli się w intencjach ofiarodawców.

6. Trwają zbiory tytoniu i zbliżają się żniwa. Zachęcam do modlitwy o dobrą pogodę i Boże Błogosławieństwo w pracach.

7. Zachęcam do nabycia i przeczytania ostatniego numeru Tygodnika „Niedziela”.

8. Za kwiaty i sprzątanie naszego kościoła Paniom ze Złojca  – Bóg zapłać. W najbliższym tygodniu o posprzątanie naszego kościoła bardzo proszę następne Rodziny ze Złojca.